×

Zalety nowoczesnego wybielania zębów

Piękny Uśmiech - Grunwaldzka 74 | 60-311 Poznań | woj. wielkopolskie | numer telefonu: +48 509 180 160 | NIP: 779-001-31-98 | REGON: 634603526

Zakres działań

Bezpieczne wybielanie zębów jest możliwe dzięki współpracy ze specjalistami z Gabinetu Piękny Uśmiech w Poznaniu. Nowoczesne metody, takie jak żele wybielające są nie tylko zgodne z przepisami, ale także niezwykle skuteczne, co sprawia, że już po pierwszym zabiegu można cieszyć się z bielszych, nawet o kilka odcieni zębów, oczywiście w zależności od ich stanu wyjściowego. Co warto podkreślić, przebieg całego zabiegu jest w pełni higieniczny, a narzędzia mające styczność z jamą ustną są jednorazowego użytku, dlatego pacjenci czują się komfortowo.

Wykorzystywane metody i narzędzia

Lampy z akceleratorem marki Beyond stosowane w Gabinecie Piękny Uśmiech w Poznaniu sprawiają, że wybielanie zębów stanie się niezwykle proste, a dodatkowy zabieg remineralizacji oraz zabezpieczenia szkliwa umożliwia spożywanie ulubionych posiłków w dniu wykonania zabiegu, bez konieczności stosowania białej diety, co stanowi kolejną korzyść tego rozwiązania. Wybielanie uzębienia w profesjonalnym gabinecie to gwarancja bezpieczeństwa, higieny pracy, wysokiej jakości usług oraz osiągnięcia oczekiwanych rezultatów.

Opis pełnej oferty: Zobacz stronę WWW

Informacje dodatkowe

super-usmiech.pl

super-usmiech.pl

-

Godziny pracy:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Inne z tej kategorii:

Centrum Treningu Personalnego

Strona WWW

Poznańska Pracownia Psychoterapii

Czytaj więcej

Arterieart Sp. z o.o.

Strona WWW