×

Handel

Nowy Biznes

AKAPIT

Firma AKAPIT dba o swoich klientów, oferując szeroki wybór systemów grzewczych oraz akcesoriów, które można dostosować do indywidualnych potrzeb i preferencji. Bez względu na rodzaj pieca przedsiębiorstwo zapewnia odpowiednie paliwo, które zapewni optymalne warunki ogrzewania. Pellet do pieca jest wykonany z jakościowych, naturalnych surowców, gwarantujących wydajność.

Kontakt z firmą:
Dąbrowskiego 96
60-576 Poznań
województwo: wielkopolskie
strona www: ogrzewanie-akapit.pl
e-mail: biuro@ogrzewanie-akapit.pl
numer telefonu: +48 61 847 47 00
Opis pełnej oferty: WWW

Flesz Sp. z o.o.

Hurtownia środków czystości Flesz to miejsce, gdzie innowacyjność spotyka się z solidnym wykonaniem produktów. Dzięki coraz większej świadomości ekologicznej i znajomości potrzeb współczesnego rynku marka zobowiązując się do gwarantowania wysokiej jakości asortymentu, oferuje worki na śmieci, ręczniki papierowe, mopy i mydła w atrakcyjnych cenach, z bezpośrednią oraz terminową dostawą.

Kontakt z firmą:
Cieślewskich 25F
03-017 Warszawa
województwo: mazowieckie
strona www: flesz.net.pl
e-mail: zamowienia@flesz.net.pl
numer telefonu: +48 22 423 88 88
Opis pełnej oferty: Oferta

ATA Renata Helak

Wyznacznikiem doskonałej jakości produktów w dziedzinie pielęgnacji i urody jest zdecydowanie oferta, jaką proponuje sklep kosmetyczny ATA, początkowo funkcjonujący stacjonarnie w Poznaniu, obecnie rozwijający również swoją stronę internetową. Asortyment marki to przede wszystkim profesjonalne produkty do pielęgnacji lub koloryzacji włosów, kremy, balsamy oraz artykuły do makijażu.

Kontakt z firmą:
Ściegiennego 64
60-139 Poznań
województwo: wielkopolskie
strona www: kosmetykiata.pl
e-mail: kontakt@kosmetykiata.pl
numer telefonu: +48 692 300 610
Opis pełnej oferty: ATA