×

Zdrowie

Nowy Biznes

Studio Urody Lavender

Studio Urody Lavender z Krakowa to miejsce, w którym klienci mogą zadbać o swoją twarz i ciało, dzięki takim zabiegom jak mikrodermabrazja, mezoterapia, peeling kawitacyjny, a także manicure, pedicure i depilacja woskiem. W razie wątpliwości co do wyboru odpowiedniego rodzaju zabiegu najlepiej porozmawiać z przeszkolonym personelem, aby wskazać najlepsze rozwiązanie.

Kontakt z firmą:
Wysłouchów 34
30-611 Kraków
województwo: małopolskie
strona www: studio-lavender.pl
e-mail: studio@lavender.com.pl
numer telefonu: +48 609 290 390
Opis pełnej oferty: Odwiedź

Piękny Uśmiech

Współczesna stomatologia pozwala realizować wiele zabiegów, nawet tych bardzo skomplikowanych, takich jak wszczepienie implantów czy dobranie protezy w przystępnych cenach, gwarantując zdrowy i piękny uśmiech wszystkim pacjentom. Właśnie takim podejściem charakteryzują się specjaliści z Gabinetu Piękny Uśmiech w Poznaniu, z którymi po prostu warto współpracować.

Kontakt z firmą:
Grunwaldzka 74
60-311 Poznań
województwo: wielkopolskie
strona www: super-usmiech.pl
e-mail: -
numer telefonu: +48 509 180 160
Opis pełnej oferty: Zobacz stronę WWW

Stomatologia Zabielscy

Gabinet Stomatologia Zabielscy to renomowany ośrodek stomatologiczny zlokalizowany w sercu Warszawy. Od lat cieszy się zaufaniem pacjentów dzięki profesjonalizmowi, indywidualnemu podejściu i najwyższej jakości usługom. Priorytetem jest zapewnienie pełnej satysfakcji oraz komfortu pacjentom na każdym etapie leczenia, a także przekazywanie wiedzy poprzez organizowanie szkoleń.

Kontakt z firmą:
Kinowa 23
04-030 Warszawa
województwo: mazowieckie
strona www: stomatologiazabielscy.pl
e-mail: gabstomzabielscy@wp.pl
numer telefonu: +48 22 813 69 21
Opis pełnej oferty: Stomatologia Zabielscy

Rehafiz Centrum Fizjoterapii

Sprawność fizyczna, pozytywne samopoczucie i nieograniczone bólem poruszanie się to korzyści, których osiągnięcie umożliwia masaż leczniczy oraz inne zabiegi wykonywane przez profesjonalistów w Rehafiz. Jest to specjalistyczny Gabinet Fizjoterapii w Poznaniu, oferujący szereg zabiegów, skupionych wokół rehabilitacji, terapii manualnej oraz treningu funkcjonalnego i innych, pokrewnych usług.

Kontakt z firmą:
Kopanina 13
60-105 Poznań
województwo: wielkopolskie
strona www: rehafiz.pl
e-mail: gabinet@rehafiz.pl
numer telefonu: +48 505655688
Opis pełnej oferty: Strona firmowa

Q-Dent

W Poznaniu od wielu lat funkcjonuje renomowana Klinika Stomatologiczna Q-Dent. Oprócz profilaktyki, edukowania na temat zębów, wykonywania wybielania lub innych, nieinwazyjnych technik pielęgnacji, specjaliści oferują także zabiegi z zakresu implantologii, protetyki oraz endodoncji, dzięki czemu każdy pacjent może znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla siebie.

Kontakt z firmą:
Starołęcka 42B
61-361 Poznań
województwo: wielkopolskie
strona www: qualitydent.pl
e-mail: info@qualitydent.pl
numer telefonu: +48 730 955 230
Opis pełnej oferty: Zobacz ofertę

Poznańska Pracownia Psychoterapii

Profesjonalizm oraz wyczucie, jakimi charakteryzują się specjaliści, czyli psycholodzy i seksuolodzy z Poznańskiej Pracowni Psychoterapii umożliwiają skuteczne wsparcie pacjentów w radzeniu sobie z rozmaitymi trudnościami życiowymi. Pracownia oferuje terapie indywidualne, grupowe, dla par oraz konsultacje psychologiczne.

Kontakt z firmą:
Staszica 2/11
60-527 Poznań
województwo: wielkopolskie
strona www: pracownia-psychoterapii.pl
e-mail: ppp@pracownia-psychoterapii.pl
numer telefonu: +48 695 661 839
Opis pełnej oferty: Czytaj więcej

Centrum Treningu Personalnego

Wykwalifikowany i profesjonalny trener z Wrocławia oferuje podopiecznym indywidualne podejście, przekazując niezbędną wiedzę teoretyczną oraz praktyczną, dbając tym samym o zdrowie oraz samopoczucie klientów, ich kondycję, koordynację i lepszą sylwetkę, oczywiście za pomocą zestawu ćwiczeń, dopasowanego do celu i priorytetów klienta.

Kontakt z firmą:
Powstańców Śląskich 58a/4
55-333 Wrocław
województwo: dolnośląskie
strona www: treningpersonalny.org
e-mail: r.orczewski@tlen.pl
numer telefonu: +48 607 130 241
Opis pełnej oferty: Strona WWW

Stomatologia Rodzinna

Pacjenci Gabinetu Stomatologii Rodzinnej w Warszawie nie muszą obawiać się o ogromne koszty związane z leczeniem, ponieważ podczas konsultacji z dentystą, specjalista dopasowuje zakres wsparcia do indywidualnych potrzeb, preferencji oraz budżetu, co gwarantuje satysfakcję, sprawiając ponadto, że wizyta u stomatologa staje się bardziej dostępna dla wielu osób, a nawet i całych rodzin.

Kontakt z firmą:
Ludwika Kondratowicza 18/408
03-285 Warszawa
województwo: mazowieckie
strona www: stomatologiarodzinna.pl
e-mail: gabinet@stomatologiarodzinna.pl
numer telefonu: +48 22 301 02 62
Opis pełnej oferty: Link do strony

Poradnia Helenow

Doświadczenie w pracy z osobami z różnego rodzaju trudnościami rozwojowymi i emocjonalnymi, w tym przede wszystkim z dziećmi pozwala personelowi Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej Helenów, funkcjonującej w Warszawie już od wielu lat, proponować efektywne oraz dopasowane rozwiązania terapeutyczne, uwzględniając różne czynniki jak, chociażby styl życia lub najbliższe otoczenie pacjentów.

Kontakt z firmą:
Hafciarska 80/86
04-725 Warszawa
województwo: mazowieckie
strona www: helenow.pl
e-mail: sekretariat@helenow.pl
numer telefonu: +48 22 812 49 56
Opis pełnej oferty: Link do strony