×

Zdrowie

Nowy Biznes

Studio Urody Lavender

Studio Urody Lavender z Krakowa to miejsce, w którym klienci mogą zadbać o swoją twarz i ciało, dzięki takim zabiegom jak mikrodermabrazja, mezoterapia, peeling kawitacyjny, a także manicure, pedicure i depilacja woskiem. W razie wątpliwości co do wyboru odpowiedniego rodzaju zabiegu najlepiej porozmawiać z przeszkolonym personelem, aby wskazać najlepsze rozwiązanie.

Kontakt z firmą:
Wysłouchów 34
30-611 Kraków
województwo: małopolskie
strona www: lavender.com.pl
e-mail: studio@lavender.com.pl
numer telefonu: +48 609 290 390
Opis pełnej oferty: Odwiedź

Piękny Uśmiech

Współczesna stomatologia pozwala realizować wiele zabiegów, nawet tych bardzo skomplikowanych, takich jak wszczepienie implantów czy dobranie protezy w przystępnych cenach, gwarantując zdrowy i piękny uśmiech wszystkim pacjentom. Właśnie takim podejściem charakteryzują się specjaliści z Gabinetu Piękny Uśmiech w Poznaniu, z którymi po prostu warto współpracować.

Kontakt z firmą:
Grunwaldzka 74
60-311 Poznań
województwo: wielkopolskie
strona www: super-usmiech.pl
e-mail: -
numer telefonu: +48 509 180 160
Opis pełnej oferty: Zobacz stronę WWW

Stomatologia Zabielscy

Gabinet Stomatologia Zabielscy to renomowany ośrodek stomatologiczny zlokalizowany w sercu Warszawy. Od lat cieszy się zaufaniem pacjentów dzięki profesjonalizmowi, indywidualnemu podejściu i najwyższej jakości usługom. Priorytetem jest zapewnienie pełnej satysfakcji oraz komfortu pacjentom na każdym etapie leczenia, a także przekazywanie wiedzy poprzez organizowanie szkoleń.

Kontakt z firmą:
Kinowa 23
04-030 Warszawa
województwo: mazowieckie
strona www: stomatologiazabielscy.pl
e-mail: gabstomzabielscy@wp.pl
numer telefonu: +48 22 813 69 21
Opis pełnej oferty: Stomatologia Zabielscy