×

Profesjonalna diagnostyka

Poradnia Helenow - Hafciarska 80/86 | 04-725 Warszawa | woj. mazowieckie | numer telefonu: +48 22 812 49 56 | NIP: 952-215-72-48 | REGON: 362919955

Zakres działań

Diagnoza w kierunku spektrum autyzmu, wykonywana prywatnie przez specjalistów z Poradni Helenów w Warszawie to usługa, z której korzystają rodzice zaniepokojeni trudnościami rozwojowymi swoich dzieci. Wykwalifikowany personel medyczny wykorzystując najnowsze metody oraz narzędzia diagnostyczne zapewnia rzetelne i dokładne wyniki, aby w przypadku wykrycia zaburzenia, zaoferować dzieciom oraz ich rodzinom odpowiednią pomoc. Pracownicy tej placówki podchodzą do wszystkich pacjentów indywidualnie, co pozwala uzyskać klarowną odpowiedź na temat ich stanu zdrowia.

Autyzm u dzieci - badania

Badania dzieci z trudnościami rozwojowymi skupiają się na obserwacji ich zachowania, sposobu komunikacji oraz podejmowanych interakcjach społecznych, aby specjaliści byli w stanie określić przyczyny pojawiających się problemów. Niezbędna do tego okazuje się jednak diagnoza autyzmu realizowana prywatnie w Warszawie w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej TPD Helenów, gdzie zarówno rodzice, jak i najmłodsi mogą liczyć na rzetelne wsparcie, nie tylko w przypadku stawiania diagnozy, ale także w odniesieniu do zaplanowania skutecznej terapii, zapewniając pacjentom prawidłowy rozwój.

Opis pełnej oferty: Link do strony

Informacje dodatkowe

helenow.pl

helenow.pl

sekretariat@helenow.pl

Godziny pracy:

Poniedziałek-
Wtorek-
Środa-
Czwartek-
Piątek-
Sobota-
Niedziela-

Inne z tej kategorii:

Stomatologia Rodzinna

Link do strony

Centrum Treningu Personalnego

Strona WWW

Poznańska Pracownia Psychoterapii

Czytaj więcej