×

Produkcja przemysłowa

Nowy Biznes

Aqua-Trend Pompy dozujące

Każde przedsiębiorstwo, które poszukuje niezawodnego narzędzia, pozwalającego zoptymalizować procesy produkcyjne i maksymalnie zwiększyć efektywność biznesu powinno zwrócić uwagę na sklep internetowy pompydozujace.com.pl. Systemy dozowania to nowoczesne rozwiązanie, na które decyduje się coraz więcej firm z najróżniejszych branż.

Kontakt z firmą:
Lokatorska 11/6
93-025 Łódź
województwo: łódzkie
strona www: pompydozujace.com
e-mail: pompydozujace@aqua-trend.pl
numer telefonu: +48 42 207 33 66
Opis pełnej oferty: Kliknij

ZPTS

Zakład Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych, czyli firma ZPTS funkcjonuje na polskim rynku handlowo-produkcyjnym od wielu lat. Ich działalność związana ze sprzedażą zaślepek, zatyczek czy też ochraniaczy np. do rur lub profili, wyparła nieopłacalny import tych komponentów, wypełniając tym samym lukę w branży, wyróżniając się profesjonalizmem i świetnymi produktami pochodzącymi z Polski.

Kontakt z firmą:
Rzemieślnicza 9
41-253 Czeladź
województwo: śląskie
strona www: e-zaslepki.pl
e-mail: biuro@plastic.com.pl
numer telefonu: +48 32 269 70 42
Opis pełnej oferty: Zobacz szczegóły

Usługi dźwigowe Kuźmicki

Usługi dźwigowe są kluczowe dla skutecznego i bezpiecznego podnoszenia, przemieszczania oraz manipulowania ciężkimi ładunkami lub obiektami w różnych warunkach, w tym także na wysokości. Profesjonalna firma zapewnia w Trójmieście wynajem dźwigów, obsługę przy wsparciu operatorów oraz rzetelne doradztwo techniczne.

Kontakt z firmą:
Wrzosowa 2
83-050 Lublewo Gdańskie
województwo: pomorskie
strona www: dzwigi-gdansk.eu
e-mail: andrzej.kuzmicki@wp.pl
numer telefonu: +48 797 235 962
Opis pełnej oferty: Zobacz stronę

Lechar Sp. z o.o.

Ekologiczne oraz energooszczędne rozwiązania proponowane przez specjalistów z firmy Lechar, tworzących instalacje grzewcze, solarne lub wodne, dzięki konkretnym, niezawodnym elementom, jak np. wężyki do baterii, przewody, złączki i rozdzielacze, gwarantują sprawne i długotrwałe funkcjonowanie urządzeń, bez awarii, usterek i innych niebezpieczeństw.

Kontakt z firmą:
Modularna 6
02-238 Warszawa
województwo: mazowieckie
strona www: lechar.com.pl
e-mail: info@lechar.com.pl
numer telefonu: +48 22 868 67 90
Opis pełnej oferty: Zobacz WWW