×

Kancelarie prawne

Nowy Biznes

Rzeczoznawca Majątkowy

Rzeczoznawca majątkowy zajmuje się szeroko pojętym wykonywaniem operatów szacunkowych różnego rodzaju nieruchomości - od niezabudowanych, przez gruntowe, kończywszy na lokalowych. Świadczy również usługi z zakresu spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu - w drodze konsultacji wyjaśnia skomplikowane aspekty prawne.

Kontakt z firmą:
Łąkomin 1
66-433 Lubiszyn
województwo: lubuskie
strona www: rzeczoznawcagorzow.pl
e-mail: biuro@wycena-gorzow.pl
numer telefonu: +48 784 062 171
Opis pełnej oferty: Strona WWW

Radca prawny

Rzetelna Kancelaria Prawna, w której funkcjonują wykwalifikowani radcy prawni, zapewnia klientom ofertę, obejmującą szereg usług dotyczących wielu dziedzin prawa, takich jak ochrona własności intelektualnej, zwalczanie nieuczciwej konkurencji, a także zagadnienia z zakresu prawa cywilnego lub gospodarczego, aby w każdej sytuacji gwarantować możliwie najwyższą jakość usług.

Kontakt z firmą:
Zaleskiego 16
31-525 Kraków
województwo: małopolskie
strona www: kancelariamojecki.pl
e-mail: info@kancelariamojecki.pl
numer telefonu: +48 505 975 749
Opis pełnej oferty: kancelariamojecki.pl

Kancelaria Patentowa

Znak towarowy to nieodzowny element w budowaniu silnej marki. Kancelaria patentowa usytuowana w Warszawie oferuje kompleksowe usługi związane z rejestracją i ochroną znaków towarowych. Działając w imieniu klienta, rzecznik patentowy wnikliwie analizuje rynek, prowadzi badania podobieństwa oraz skutecznie reprezentuje interesy przed Urzędem Patentowym.

Kontakt z firmą:
Kwiatkowskiego 1/12
03-984 Warszawa
województwo: mazowieckie
strona www: rzecznik-btomaszewski.com.pl
e-mail: bartlomiej.tomaszewski@interia.pl
numer telefonu: +48 608 485 437
Opis pełnej oferty: Kliknij i sprawdź

EURECA

Kompleksowe usługi z zakresu księgowości, podatków, czynności kadrowo-płacowych oraz rachunkowości zarządczej to główne elementy oferty biura Eureca, zlokalizowanego w Piasecznie. Firma, działając z klientami, w sposób kompleksowy zajmuje się ich finansami, gwarantując wsparcie i przyczyniając się do osiągania przez nich znacznych sukcesów, w różnych dziedzinach.

Kontakt z firmą:
Jana Pawła II 66
05-500 Piaseczno
województwo: mazowieckie
strona www: emac.com.pl
e-mail: biuro@emac.pl
numer telefonu: +48 22 489 39 66
Opis pełnej oferty: WWW