×

Szkolnictwo

Nowy Biznes

Artur Partyka

Inspirujące wystąpienia mówcy motywacyjnego gwarantują uczestnikom poznanie nowej formy postrzegania rzeczywistości, skupionej na własnej odwadze, pewności siebie i niemalże nieograniczonych możliwościach, jeśli chodzi o realne do osiągnięcia cele. Jako że wiara czyni cuda, warto podjąć współpracę z profesjonalnym coachem.

Kontakt z firmą:
-
- Łódź
województwo: łódzkie
strona www: arturpartyka.com.pl
e-mail: modernarea@modernarea.pl
numer telefonu: +48 531 81 33 55
Opis pełnej oferty: Dowiedz się więcej

MODERN AREA

Dynamicznie rozwijający się rynek sprawia, że aby móc się rozwijać, należy podejść do tego kompleksowo. Najlepszym rozwiązaniem jest uczestnictwo w szkoleniach i kursach organizowanych przez mówców z Modern Area, który uczą na temat motywacji, zarządzania zespołem i inspirują uczestników do pozytywnego myślenia oraz samorozwoju, niezależnie od branży.

Kontakt z firmą:
Karłowicza 2A/17
44-200 Rybnik
województwo: śląskie
strona www: modernarea.pl
e-mail: modernarea@modernarea.pl
numer telefonu: +48 531 813 355
Opis pełnej oferty: Oferta firmy

24h/7 HELP

Jakość tłumaczeń ma kluczowe znaczenie dla skutecznej komunikacji, dlatego warto zdecydować się na współpracę z tłumaczami od LinguaHelp, czyli przedsiębiorstwa dbającego o jakość oraz precyzję przekładów w wielu językach i formach, np. ustnej lub pisemnej. Ponadto coraz większym zainteresowaniem wśród klientów cieszą się również tłumaczenia wyjazdowe, pozwalające osiągnąć sukces za granicą.

Kontakt z firmą:
Domaniewska 37
02-672 Warszawa
województwo: mazowieckie
strona www: linguahelp.eu
e-mail: linguahelp4you@gmail.com
numer telefonu: +48 664 840 484
Opis pełnej oferty: Przejdź