×

Rynek nieruchomości

Nowy Biznes

Ergatex

Wykończenia wnętrz, remont mieszkania, podwieszane i napinane sufity, ogromna wiedza, doświadczenie i znajomość trendów, tak w skrócie można opisać działalność firmy remontowej Ergatex, która od wielu lat w kompleksowy sposób realizuje zlecenia z zakresu tapetowania, montażu okien itd., między innymi w Katowicach i Dąbrowie Górniczej.

Kontakt z firmą:
Barlickiego 9A/8
40-820 Katowice
województwo: śląskie
strona www: ergatex.pl
e-mail: ergatexkatowice@gmail.com
numer telefonu: +48 668 858 333
Opis pełnej oferty: Zobacz WWW

DACER

Dacer to firma z wieloletnim doświadczeniem, współpracująca z architektami wnętrz, wykonawcami i klientami indywidualnymi już od kilkudziesięciu lat. Bogata oferta obejmuje produkcję oraz sprzedaż kafli kominkowych, drzwiczek piecowych, kominków kaflowych, całych aranżacji kuchni oraz innych elementów, także na indywidualne zamówienie klienta, takich jak np. malowane ręcznie kafle szkliwowe.

Kontakt z firmą:
Grochowska 16
04-217 Warszawa
województwo: mazowieckie
strona www: dacer.pl
e-mail: kafle.dacer@gmail.com
numer telefonu: +48 22 612 24 77
Opis pełnej oferty: Kliknij

WC Radość

Wynajem toalet przenośnych od WC Radość to gwarancja bezpieczeństwa, higieny oraz wygody. Każda kabina jest starannie przygotowywana, a dodatkowa usługa serwisu WC, obejmuje jego sprzątanie oraz pełną dezynfekcję. Niezależnie od skali organizowanego wydarzenia, firma dostarcza konkretne rozwiązania, wspierając tworzenie funkcjonalnej strefy sanitarnej, np. podczas imprez plenerowych.

Kontakt z firmą:
Adama Asnyka 10
05-220 Zielonka
województwo: mazowieckie
strona www: wc-radosc.pl
e-mail: wcradosc@gmail.com
numer telefonu: +48 735 226 904
Opis pełnej oferty: Oferta firmy

Domatros

Poprzez dogłębną analizę rynku nieruchomości w Katowicach, biuro Domatros jest w stanie zapewnić klientom dostęp do atrakcyjnych ofert, które spełnią ich oczekiwania, zarówno z zakresu sprzedaży domu, wynajmu mieszkania, jak i zakupu lokalu użytkowego. Biuro nieruchomości działające z zaangażowaniem dba w końcu przede wszystkim o zaspokojenie potrzeb klientów.

Kontakt z firmą:
Sobieskiego 11/E6
40-082 Katowice
województwo: śląskie
strona www: domatros.pl
e-mail: biuro@domatros.pl
numer telefonu: +48 728 093 083
Opis pełnej oferty: Szczegóły