×

Rynek nieruchomości

Nowy Biznes

TAMAS

Oferta biura architektonicznego TAMAS obejmuje między innymi audyt, aranżację i projektowanie wnętrz, nadzory, wizualizacje, home staging, doradztwo projektowe oraz wiele więcej. Szeroki wybór działań zapewnia klientowi szereg możliwości, które może spełnić jeden zespół - konkretna myśl przewodnia pozwala sprawić, że przestrzeń wygląda spójnie.

Kontakt z firmą:
Janusza Meissnera 2
60-408 Poznań
województwo: wielkopolskie
strona www: tamas.com.pl
e-mail: biuro@tamas.com.pl
numer telefonu: +48 665 015 270
Opis pełnej oferty: TAMAS Poznań

Ergatex

Wykończenia wnętrz, remont mieszkania, podwieszane i napinane sufity, ogromna wiedza, doświadczenie i znajomość trendów, tak w skrócie można opisać działalność firmy remontowej Ergatex, która od wielu lat w kompleksowy sposób realizuje zlecenia z zakresu tapetowania, montażu okien itd., między innymi w Katowicach i Dąbrowie Górniczej.

Kontakt z firmą:
Barlickiego 9A/8
40-820 Katowice
województwo: śląskie
strona www: ergatex.pl
e-mail: ergatexkatowice@gmail.com
numer telefonu: +48 668 858 333
Opis pełnej oferty: Zobacz WWW

DACER

Dacer to firma z wieloletnim doświadczeniem, współpracująca z architektami wnętrz, wykonawcami i klientami indywidualnymi już od kilkudziesięciu lat. Bogata oferta obejmuje produkcję oraz sprzedaż kafli kominkowych, drzwiczek piecowych, kominków kaflowych, całych aranżacji kuchni oraz innych elementów, także na indywidualne zamówienie klienta, takich jak np. malowane ręcznie kafle szkliwowe.

Kontakt z firmą:
Grochowska 16
04-217 Warszawa
województwo: mazowieckie
strona www: dacer.pl
e-mail: kafle.dacer@gmail.com
numer telefonu: +48 22 612 24 77
Opis pełnej oferty: Kliknij