#DECOteam

Jesteśmy zespołem kreatywnych ludzi, którzy nie boją się dużych wyzwań. Nasza pasja to więcej niż architektura i design, czerpiemy inspiracje ze sztuki, podróży, oraz miejskiej tkanki. Jesteśmy silną grupą, którą tworzą utalentowane osoby o różnym pochodzeniu i zdywersyfikowanych kompetencjach. Oferujemy naszym klientom i partnerom biznesowym profesjonalne usługi na najwyższym światowym poziomie. Łącznie mówimy siedmioma językami. Propagujemy świadomy środowiskowo styl życia, ale tym samym nie odmawiamy sobie odrobiny luksusu i przyjemności. Kluczem jest umiar. Ta świadomość sprawia, że jesteśmy jedyni w swoim rodzaju.

Szymon

Szymon

General Manager

 

Szymon związany jest z DECOculture od 2017 roku. Posiada wieloletnie doświadczenie zdobyte w branży fashion, dzięki czemu potrafi docenić prawdziwe, bezinteresowne piękno.

Przykłada dużą wagę do szczegółów i doskonale zna najświeższe trendy architektoniczne. Wyznaje zasadę, że produkty muszą być funkcjonalne, a ich cena powinna iść w parze z odpowiednią jakością, która zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Świetnie zna stale powiększającą się ofertę DECOculture i z pełnym zaangażowaniem dzieli się swoją wiedzą z otoczeniem biznesowym.

Jako General Manager dba o aranżację i prawidłowe funkcjonowanie showroomu. Odpowiada za relacje B2B, sprawuje opiekę nad markami Windsor&Co oraz Zaluti, a także współtworzy strategię i kreację wizualną marki.

Agnieszka

Agnieszka

Architekt - Projektant wnętrz

 

Agnieszka od wielu lat tworzy projekty wnętrz oraz zajmuje się home stagingiem. Posiada ogromne zaplecze doświadczeń, które pozwalają jej na skuteczną realizację nawet najbardziej nieoczywistych aranżacji.

Uważa, że nieodłącznym elementem każdego projektu jest funkcja i forma. W codziennej pracy otwiera się na potrzeby klientów, starając się jak najlepiej przełożyć wizję na rzeczywistość. Ciągle poszukuje nowych rozwiązań estetyczno-przestrzennych. Ulubioną częścią pracy jest dla niej aranżacja oświetlenia, które buduje wnętrze i kreuje jego różne odsłony. Ponadto, Agnieszka maluje obrazy, które często stają się częścią projektowanych wnętrz.

W DECOculture odpowiada za tworzenie projektów i nadzór nad ich wykonaniem. Sprawuje pieczę nad aranżacją i kreacją wizerunku poznańskiego showroomu.

Magdalena

Magdalena

Architekt - 3d designer

 

Magdalena jest absolwentką Architektury i Urbanistyki Politechniki Poznańskiej. Posiada wieloletnie doświadczenie w dziedzinie architektury, designu, animacji oraz grafiki 3d. Doskonale zna zasady projektowania architektonicznego i graficznego, a ogromne pokłady kreatywności i dbałość o szczegóły, pozwalają jej tworzyć koncepcje, które spotykają się z dużym uznaniem klientów.

Jak twierdzi, najprzyjemniejszym etapem pracy jest tworzenie projektu koncepcyjnego. Jej największą pasją jest grafika, która daje możliwość niczym nieograniczonej ekspresji. Magdalena przykłada dużą wagę do rozwoju osobistego, stale poszukuje nowych środków wyrazu i wyzwań. Prywatnie jest roślinolubną i roślinożerną joginką, rowerzystką, estetką, miłośniczką piękna i natury, co często odzwierciedlają jej pełne zieleni realizacje.

W DECOculture pełni funkcję Architekt – 3d designer, zajmując się tworzeniem modeli 3d, animacji i projektów.