#DECOteam

Wir sind ein Team von Kreativen Menschen, die Großes leisten wollen. Unsere Leidenschaft geht über Architektur und Design hinaus, wir lassen uns von Kunst, Reisen, Stadtlandschaften und Berlin selbst inspirieren. Wir sind eine starke Gruppe, bestehend aus talentierten Personen mit unterschiedlichen Hintergründen und Erfahrungen. Wir bieten unseren Kunden und Geschäftspartnern professionellen Service auf höchstem internationalem Niveau. Zusammen sprechen wir 7 Sprachen. Umweltbewusst unterstützen wir die Bewegung für nachhaltigen Lebensstil, ohne trotzdem auf etwas Luxus zu verzichten. Dieses Bewusstsein macht unser DECOteam einzigartig.
Szymon

Szymon

General Manager

 

Szymon związany jest z DECOCculture od 2017 roku. Posiada wieloletnie doświadczenie zdobyte w branży fashion, dzięki czemu potrafi docenić prawdziwe, bezinteresowne piękno.

Przykłada dużą wagę do szczegółów i doskonale zna najświeższe trendy architektoniczne. Wyznaje zasadę, że produkty muszą być funkcjonalne, a ich cena powinna iść w parze z odpowiednią jakością, która zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Świetnie zna stale powiększającą się ofertę DECOculture i z pełnym zaangażowaniem dzieli się swoją wiedzą z otoczeniem biznesowym.

Jako General Manager dba o aranżację i prawidłowe funkcjonowanie showroomu. Odpowiada za relacje B2B, sprawuje opiekę nad markami Windsor&Co oraz Zaluti, a także współtworzy strategię i kreację wizualną marki.

Bartosz

Bartosz

Sale Assistant

 

Bartosz jest absolwentem Zespołu Sztuk Plastycznych w Zielonej Górze. Od lat związany z branżą fashion, ma wieloletnie doświadczenie w sprzedaży produktów premium. Aktualnie pracuje jako doradca klienta w DECOculture Poznań.

Miłośnik historii sztuki, ze szczególnym uwzględnieniem secesji i art déco. Fan Polskiej Szkoły Plakatu. Wielbiciel kuchni roślinnej, kotów oraz wytrawnego, białego wina z Nowej Zelandii.

Uwielbia pracę z ludźmi – jak twierdzi, dzięki DECOCulture może połączyć swoje dwie największe pasje: sztukę i obsługę klienta. Najbardziej ceni sobie możliwość codziennego obcowania nie tylko z wyjątkowymi przedmiotami ale przede wszystkim – nietuzinkowymi charakterami.

Agnieszka

Agnieszka

Architekt - Projektant wnętrz

 

Agnieszka od wielu lat tworzy projekty wnętrz oraz zajmuje się home stagingiem. Posiada ogromne zaplecze doświadczeń, które pozwalają jej na skuteczną realizację nawet najbardziej nieoczywistych aranżacji.

Uważa, że nieodłącznym elementem każdego projektu jest funkcja i forma. W codziennej pracy otwiera się na potrzeby klientów, starając się jak najlepiej przełożyć wizję na rzeczywistość. Ciągle poszukuje nowych rozwiązań estetyczno-przestrzennych. Ulubioną częścią pracy jest dla niej aranżacja oświetlenia, które buduje wnętrze i kreuje jego różne odsłony. Ponadto, Agnieszka maluje obrazy, które często stają się częścią projektowanych wnętrz.

W DECOculture odpowiada za tworzenie projektów i nadzór nad ich wykonaniem. Sprawuje pieczę nad aranżacją i kreacją wizerunku poznańskiego showroomu.

Magdalena

Magdalena

Architekt - 3d designer

 

Magdalena jest absolwentką Architektury i Urbanistyki Politechniki Poznańskiej. Posiada wieloletnie doświadczenie w dziedzinie architektury, designu, animacji oraz grafiki 3d. Doskonale zna zasady projektowania architektonicznego i graficznego, a ogromne pokłady kreatywności i dbałość o szczegóły, pozwalają jej tworzyć koncepcje, które spotykają się z dużym uznaniem klientów.

Jak twierdzi, najprzyjemniejszym etapem pracy jest tworzenie projektu koncepcyjnego. Jej największą pasją jest grafika, która daje możliwość niczym nieograniczonej ekspresji. Magdalena przykłada dużą wagę do rozwoju osobistego, stale poszukuje nowych środków wyrazu i wyzwań. Prywatnie jest roślinolubną i roślinożerną joginką, rowerzystką, estetką, miłośniczką piękna i natury, co często odzwierciedlają jej pełne zieleni realizacje.

W DECOculture pełni funkcję Architekt – 3d designer, zajmując się tworzeniem modeli 3d, animacji i projektów.