ClickCease

Pomoc i kontakt: {{ contact.company_phone }}

Odwiedź nasz sklep stacjonarny: {{ contact.company_name }}, {{ contact.company_address }} {{ contact.company_zip_code }} {{ contact.company_city }}

Klasyka nie wychodzi z mody

Łazienka jest kaskadą emocji. Przekraczając jej próg najpierw otula nas wyjątkowy charakter wnętrza. Ujmuje pięknem i zaprasza, by poznać jego stylistyczne sekrety. Później, dajemy rozkołysać się w tafli wody. Lubimy pomieszczenia urządzone modnie i z polotem. Czasem nowoczesne, z delikatną nutką wyrafinowania. Ale niejednokrotnie nasze serca podbija klasyka. Ta uniwersalna i niebanalna zarazem, która nienagannym designem wprowadza specyficzny klimat.

Jeśli jesteście fanami klasycznych inspiracji, z pewnością w Waszym domu nie zabraknie harmonii i równowagi. Racjonalne rozmieszczenie przedmiotów, proporcjonalne układy i porządek przestrzenny powinny dominować na każdym metrze, wnosząc nieco elegancji i prostoty. Nurt wywodzący się już ze starożytności kusi nienaganną formą i nieustannie wraca do łask, racząc nas przytulnymi i komfortowymi projektami czterech kątów salonu, kuchni czy łazienki. Urządzając pokój kąpielowy w klasycznym stylu skupmy się na najważniejszym – armaturze i ceramice. Te dwa elementy, odpowiednio dobrane będą maestrią klasycznych aranżacji.

 

 

 

Wybierając kolory i materiały do tradycyjnej łazienki warto najpierw wziąć pod uwagę jakość. Ten walor bezapelacyjnie powiązany jest z uniwersalizmem elementów klasyki. Taka przestrzeń kocha się w kompilacji nowoczesnych technologii wykonanych z największą starannością o każdy detal z tradycyjnymi formami. W pomieszczeniu królują proporcje, a misy umywalek i bidetów idealnie korespondują z kształtem wanny czy muszli klozetowej. Nadrzędną funkcją wzorcowego projektu jest użyteczność, bowiem ten kierunek wyznacza najwyższe wskaźniki komfortu! Zatem doskonała armatura wyposażona będzie w czynniki ułatwiające codzienność i wpływające na oszczędność wody i pieniędzy. Kompendium wiedzy na temat urządzania wnętrz jest marka Windsor Bathrooms – producent łazienkowych dzieł sztuki. Począwszy od baterii, umywalek, po bidety, brodziki czy meble tworzy piękno zamknięte w ryzach wyjątkowych aranżacjii

 

 

 

Przygodę z łazienkowymi kolekcjami Windsor Bathrooms zacznijmy od baterii umywalkowych. Ciekawe połączenie kształtów i technologii zaowocowało mistrzowskimi seriami. Te klasyczne uwodzą lekkością i elastycznością aranżacyjną. Miłośnicy oryginalności, zmęczeni sztampowymi inspiracjami odnajdą w kolekcjach Windsor Bathrooms nietuzinkowy styl zaprojektowany przez ich właścicieli. Klasyczne kształty i harmonijne wzornictwo są gwarancją czystości estetycznej oraz unikalnego szyku pokoju kąpielowego.

 

 

 

 

Przejdź do porównywarki
Sklep internetowy Shoper.pl