ClickCease

Pomoc i kontakt: {{ contact.company_phone }}

Odwiedź nasz sklep stacjonarny: {{ contact.company_name }}, {{ contact.company_address }} {{ contact.company_zip_code }} {{ contact.company_city }}

Kolekcja letnia 2018

Tegoroczne lato rozpieszczać nas będzie morskimi opowieściami…

Tegoroczne lato rozpieszczać nas będzie morskimi opowieściami. Zanurzymy się w muszlach, usiądziemy na pokładzie luksusowego jachtu, zatoniemy w granacie, czerwieni, bieli i koralowcach... Nie zapominajmy, że podróże na krańce świata wymagają specjalnego sprzętu - globusów, lunet i map. Z rejsu powrócimy z kolekcją egzotycznych gatunków ryb i z minerałami w najmodniejszym według Pantone kolorze tego sezonu.

 

Wybierzmy się w rejs

 

Lato to czas podróży. Wsiądźmy więc na pokład luksusowego jachtu, którego elementy będą później zdobiły nasze wnętrza: fotele o tapicerce w każdym odcieniu morza - turkusowego w pogodny dzień i wzburzonego w czasie sztormu.  Podobne do sofy No 5 DECOculture. Na nich znajdziemy poduszki i pledy, oplecione linami. Podkreśleniem domowego zacisza będą rozstawione gdzieniegdzie koła witające gości słowami „welcome on board”.

 

Zanurkujmy, aby odnaleźć skarb

 

Natura tworzy niesamowite dekoracje. Muszle i koralowce mogą spokojnie zastąpić sztuczne ozdoby. Minerały, które można znaleźć w naszym sklepie internetowym i w showroomie, położone na stoliku kawowym przypominać będą o wakacyjnych voyage’ach.

 

Przygotujmy się na ekspedycje

 

Parę dni wcześniej sprawdźmy trasę na pięknych mapach i zdobionych globusach. Spakujmy się w staromodny (ale jakże gustowny!) kufer i dobrze wyczyśćmy okulary naszej lornetki. Tak, aby nic nam nie umknęło. Po wyjeździe postawmy klasyczną skrzynię, np. ECHHOLTZ Cane, w sypialni i wspominajmy…

 

Przejdź do porównywarki
Sklep internetowy Shoper.pl