ClickCease

Pomoc i kontakt: {{ contact.company_phone }}

Odwiedź nasz sklep stacjonarny: {{ contact.company_name }}, {{ contact.company_address }} {{ contact.company_zip_code }} {{ contact.company_city }}

 

Powtarzalność?
To nie w naszym stylu.

Załóż specjalne konto dla architektów
 

DECOculture

 
 

to multibrand skupiający wyselekcjonowane meble, oświetlenie, akcesoria, dodatki i tekstylia. Obok stałych kolekcji światowych producentów, ofertę uzupełniamy o wyjątkowe egzemplarze nietuzinkowych marek, wyszukiwane przez nasz zespół w pracowniach, warsztatach i fabrykach porozrzucanych po całym świecie.

 
Obrazek Krzeslo
01.

Design

Pomimo ogromnej różnorodności, wszystkie produkty wpisują się w spójną koncepcję asortymentu DECOculture. Wnikliwi specjaliści związani z branżą dostrzegą nasze zamiłowanie do nurtu contemporary i stylu nowojorskiego, a amatorzy designu bez trudu odnajdą wspólny mianownik następujących po sobie, regularnie uzupełnianych kolekcji.

02.

Ludzie

Wszystko dzięki doświadczeniu i wprawnemu oku ludzi tworzących DECOculture, którzy czuwają nad tym, by żaden element oferty sklepu nie był czystym przypadkiem czy echem chwilowych trendów, a kolejnym kawałkiem logicznej układanki.

Obrazek Mateusz Bartkowiak

Mateusz Bartkowiak

Współtwórca kreacji wizualnej marki, manager, opiekun klienta biznesowego oraz pierwszy kontakt dla architektów. Związany z DECOculture od początku jego istnienia. Swoją pasję do aranżacji i designu przekłada na nasze wnętrza, skrzętnie miksując style i przemycając do nich swoje ukochane złoto i aksamit.

Czytaj opis
Obrazek Szymon Kryger

Szymon Kryger

W DECOculture od 2017 roku. Opiekun marki Windsor&Co oraz Zaluti. Szymon swoje doświadczenie zdobywał w branży fashion, w której nauczył się przede wszystkim, że moda to bezinteresowne piękno, funkcjonalność, a także jakość i jej stosunek do ceny. To doświadczenie, którym będzie dzielił się z klientami DECOculture.

Czytaj opis
Obrazek Diana Zięba

Diana Zięba

Doradca klienta. Odpowiedzialna za pierwszy kontakt z klientem w naszym showroomie.

Dzięki zdobytej na ASP wiedzy i wyczuciu stylu doskonale zna się na aranżacjach DECOculture. Pasjonuje się designem, a jej niewyczerpane pokłady kreatywności pozwalają jej w wolnych chwilach tworzyć własne grafiki.

Czytaj opis
Obrazek Kateryna Skrypkina

Kateryna Skrypkina

Projektantka wnętrz oraz mebli . Wyznaje filozofie, że w projektowaniu wszystko musi być zgodne z zasadami ergonomii i stanowić jedną harmonijną kompozycje, która wyraża indywidualną osobowość klientów. Dużo uwagi przywiązuje do detali, materiałów, tekstur, kolorów nadając tym samym niepowtarzalny charakter swoim projektom.

W wolnych chwilach zamyka się w swojej ukochanej pracowni ceramiki.

Czytaj opis
 
 
 

Lubisz mieć alternatywę?
My też.

Obok markowych projektów, w DECOculture znajdziesz rzadkie egzemplarze mebli vintage, projekty w duchu art deco, szeroką gamę mebli ‘custom made’ i nieskończoną ilość możliwości znalezienia tego, czego szukasz! Styl, wymiar, kolor, kształt, wykończenie czy materiały według Twojego pomysłu – puść wodze wyobraźni i pokaż nam swój projekt, a w DECOculture zrobimy wszystko, by nie trafił do szuflady.

 

Wyszukujemy i pomagamy zrealizować nawet najbardziej niestandardowe pomysły Klientów. Cały proces produkcji zamówień indywidualnych opieramy na najwyższej jakości materiałach. Współpracujemy z zaufanymi rzemieślnikami i stale konsultujemy się z Klientem, który ma wpływ na każdy etap realizacji swojego projektu!

Współpracujemy z...

 
Eichholtz
Muller Furniture
S&Co
BTC Original
LoftDecora
Bohemia
Horton Studley
Old Navy
Windsor&Co
Zaluti BV
 
Obrazek Kanapa
Przejdź do porównywarki
Sklep internetowy Shoper.pl