ClickCease

Pomoc i kontakt: {{ contact.company_phone }}

Odwiedź nasz sklep stacjonarny: {{ contact.company_name }}, {{ contact.company_address }} {{ contact.company_zip_code }} {{ contact.company_city }}

Formy płatności

1. Klient może dokonać płatności za zamówiony towar w następujący sposób:

a) za pobraniem - płatność przy odbiorze przesyłki,

b) przelewem na rachunek bankowy sprzedawcy,

c) przedpłata na konto, pozostała część za pobraniem.

d) płatności on-line poprzez PayU dawniej platnosci.pl

2. Rodzaj wybranego sposobu płatności może wpłynąć na czas przyjęcia zamówienia do realizacji.

3. W przypadku zapłaty za zamówienie przelewem (płatność z góry lub przedpłata na konto), termin oczekiwania na wpłatę wynosi 7 dni. Po tym czasie Sprzedający zastrzega sobie prawo do możliwości anulowania zamówienia.

4. Płatność za pobraniem nie jest dostępna gdy: wartość zakupionego towaru wynosi powyżej 1000zł i/lub paczka waży więcej niż 5kg, w przypadku towarów na specjalne zamówienie,  produktów wytwarzanych na indywidualne zamówienie klienta, mebli wykonywanych na specjalne zamówienie, produktów szytych na indywidualne zamówienie klienta.

5. W przypadku wysyłki zamówionego towaru za granicę Rzeczypospolitej Polskiej, koniecznym jest dokonanie uprzedniej płatności za cały towary i przesyłkę na rachunek bankowy sprzedawcy.

6. Sprzedający może ustalić z Klientem inne, szczególne warunki i formy płatności. W takim przypadku obowiązują warunki i formy płatności wskazane w zamówieniu potwierdzonym przez sprzedającego jako przyjęte do realizacji i spełnienia wszelkich dodatkowych wymogów z uzgodnionymi warunkami lub formami płatności.

7. Wszelkie koszty wysyłki ponosi Kupujący.

8. Koszt wysyłki podlega zwrotowi tylko w przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji.

 

Przejdź do porównywarki
Sklep internetowy Shoper.pl