ClickCease

Pomoc i kontakt: {{ contact.company_phone }}

Odwiedź nasz sklep stacjonarny: {{ contact.company_name }}, {{ contact.company_address }} {{ contact.company_zip_code }} {{ contact.company_city }}

Współpraca z architektami?

Z należytą DECOkulturą!

Załóż specjalne konto dla architektów
Obrazek Czerwone Krzesło

Mateusz Bartkowiak

Współtwórca kreacji wizualnej marki, manager, opiekun klienta biznesowego oraz pierwszy kontakt dla architektów. Związany z DECOculture od początku jego istnienia. Swoją pasję do aranżacji i designu przekłada na nasze wnętrza, skrzętnie miksując style i przemycając do nich swoje ukochane złoto i aksamit.

Czytaj więcej

DECOkultura współpracy.

Każde wnętrze jest tak samo niepowtarzalne jak jego właściciel. Wiemy jak współpracować z architektami, aby uniknąć stresu i nieporozumień.

Pamiętaj, że nie tylko wyszukamy dla Ciebie dowolny asortyment, ale też możesz liczyć na naszą radę w zakresie doboru mebli i akcesoriów.

Najczęściej
zadawane pytania.

01.

Czy możecie mi pomóc zaplanować wystrój wnętrza na podstawie przesłanego planu i opisu oczekiwań klienta?

Pozostajemy do dyspozycji klienta w każdej sytuacji. Nasz zespół pomoże zaaranżować wnętrza, zgodnie z planami i oczekiwaniami klienta.

Zobacz odpowiedź
 
 

02.

Czy mogę wysłać do was listę rzeczy, których szukam i mi pomożecie?

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Wyszukiwanie elementów wystroju wnętrz wspólnie z klientem jest jedną z form współpracy, które oferujemy.

Zobacz odpowiedź

03.

Mam zdjęcie mebla, który mi się podoba, czy na tej podstawie pomożecie mi znaleźć coś podobnego?

Nasz zespół wspiera architektów na różnych poziomach realizacji projektu. Na podstawie różnych materiałów, które otrzymamy postaramy się wspólnie zaprojektować wnętrze, o jakim marzą klienci.

Zobacz odpowiedź
 
 

04.

Nie znalazłam na stronie internetowej produktów, które mnie interesują. Czy mogę liczyć na pomoc w sprowadzeniu interesującego mnie asortymentu?

Cały czas współpracujemy z szerokiem gronem artystów i designerów. Wspólnie z architektami wyszukujemy i sprowadzamy akcesoria, które spełnią oczekiwania klienta. Dodatkowo posiadamy pracownie, w której dostosowujemy elementy wystroju wnętrz do indywidualnych wymagań.

Zobacz odpowiedź

05.

Czy możecie mi sporządzić kosztorys potrzebnych artykułów dla klienta?

Do projektów, jak i do wyceny podchodzimy indywidualnie. Dlatego też sporządzamy kosztorysy, uwzględniające oczekiwania zarówno architektów, jak i klientów.

Zobacz odpowiedź
 
Więcej pytań
 

Skontaktuj się z nami.

Przejdź do porównywarki
Sklep internetowy Shoper.pl