×

Liczne udogodnienia dla klientów

Parking PERFECT 24 - Forteczna 25 | 05-102 Nowy Dwór Mazowiecki | woj. mazowieckie | numer telefonu: +48 571510516 | NIP: 531-171-72-11 | REGON: 523721654

Zakres działań

Obok lotniska Modlin, klienci mogą bez trudu pozostawić swoje auto na czas podróży, ponieważ Parking Perfect 24 udostępnia miejsca parkingowe z transferem gości na terminal, zapewniając im komfort, spokój i wygodę. Teren, na jakim znajduje się parking, jest w pełni ogrodzony, oświetlony i monitorowany przez całą dobę. To wszystko pozwala klientom w pełni skupić się na swojej podróży, nie martwiąc się o pozostawiony samochód, stąd też zdecydowanie warto rozważyć tego rodzaju rozwiązanie, zwłaszcza że firma proponuje wiele udogodnień w tym rezerwacje oraz płatności online.

Parking pod nadzorem - oferta firmy

Na parkingu firmy Parking Perfect 24 obok lotniska Modlin, podróżujący mogą cieszyć się wygodą oraz wsparciem wykwalifikowanej obsługi. Oferta firmy obejmuje nie tylko parking z transferem, aby klienci bez trudu dotarli na swój lot bez stresu i opóźnień, ale także poczekalnię oraz Wi-Fi. Pomocny personel i możliwość rezerwacji miejsca online sprawiają, że proces parkowania oraz wypełnienie niezbędnych formalności przebiega sprawnie i bezproblemowo, szczególnie że firma proponuje atrakcyjne zniżki, które dodatkowo ułatwiają organizację podróży.

Opis pełnej oferty: Sprawdź ofertę

Informacje dodatkowe

modlinparking.com

modlinparking.com

parking.perfect24@gmail.com

Godziny pracy:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Inne z tej kategorii:

Gradem

Zobacz WWW

Auto Szkoła Premium

Zobacz szczegóły

Fox Serwis

Strona WWW