kontakt

Wiemy, że wystrój wnętrz jest kwestią indywidualną i jesteśmy po to, aby spełnić Państwa oczekiwania w każdym aspekcie. Specjalnie przeszkolony zespół pomoże Państwu stworzyć wymarzone wnętrze. Pytania? Prosimy o kontakt!

dane firmy

DECOculture Studio Sp. z o.o.
ul. Garbary 65
61-758 Poznań
Tel : +48 618539357
E-Mail: sklep@decoculture.pl

REGON: 382617730
NIP: 7831798174

formularz kontaktowy

4 + 11 =

Pomimo uważnej kontroli zamieszczanych na naszej stronie linków zewnętrznych, nie odpowiadamy za treści publikowane na stronach, do których one prowadzą, odpowiadają za nie wyłącznie operatorzy owych stron. Treści zamieszczane na tej stronie zostały stworzone przez nas z największą ostrożnością i podlegają polskim przepisom dotyczącym własności intelektualnej. Powielanie, przetwarzanie, dystrybucja oraz wszelkie wykorzystywanie wymaga naszej zgody pisemnej. Na poprawność, kompletność i tematykę treści nie wręczamy gwarancji.

Używanie zdjęć i obrazów

Dla niekomercyjnego użycia naszych zdjęć i obrazów, należy oznaczyć DECOculture jako autora. Ponadto należy podać aktywny link do strony DECOculture. Użycie więcej niż 3 zdjęć i obrazów jest dozwolone tylko za naszą zgodą. Dla komercyjnego użytku zdjęć, prosimy kontakt via kontakt@decoculture.de.

1. Oświadczenie o linkach do innych stron

Niniejsza strona zawiera linki do stron zewnętrznych. Nie bierzemy odpowiedzialności za te strony i zamieszczone na nich zawartości. Jeśli na stronach zewnętrznych znajdują się treści niezgodne z prawem, usuniemy odpowiednie prowadzące do nich linki.

O ile nie wskazano inaczej, zawartość tej strony internetowej to osobiste opinie. Dlatego nie możemy ponosić żadnej odpowiedzialności za odpowiednie interpretacje, opinie i ewentualne wynikające z tego działania.

2. Prawa autorskie

Wszystkie treści zamieszczone na niniejszej stronie, jeżeli nie zostało podane inaczej oraz nie zostało opatrzone odpowiednimi opisami i linkami, są własnością intelektualną i są objęte prawem autorskim. Zarówno publikowanie naszych treści na innych stronach internetowych, jak i używanie tekstów (np. poprzez kopiowanie) wymaga naszej pisemnej zgody, którą można otrzymać drogą mailową poprzez podany wyżej adres. Używanie, kopiowanie oraz publikowanie naszych treści bez naszej zgody jest zabronione.

Odpowiednie przepisy dotyczące praw autorskich odnoszą się zarówno do dawnych, jak i przyszłych wpisów.
W razie naruszenia przepisów, podjęte zostaną odpowiednie kroki prawne.

To samo dotyczy zdjęć robionych przez nas, jeżeli nie zostały opisane inaczej. Prosimy o pisemne zapytanie, jeśli używane są więcej niż 3 obrazy