×

Jakościowe repliki karabinów

ALEPREZENT - Jeziory Wielkie 2B | 63-020 Zaniemyśl | woj. wielkopolskie | numer telefonu: +48 661925625 | NIP: 786-160-60-50 | REGON: 300303560

Zakres działań

W bogatej ofercie firmy ALEPREZENT znajdują się repliki karabinów o różnych kalibrach i wzorach, obejmujące zarówno modele historyczne, jak i filmowe. Dbałość o detale oraz zastosowanie najwyższej jakości materiałów sprawiają, że te repliki nie tylko imponują swoim wyglądem, ale także stanowią doskonałą kopię narzędzi bojowych, co jest szczególnie istotne z perspektywy kolekcjonerów, pasjonatów oraz uczestników rekonstrukcji historycznych, gdzie skrupulatne i rzetelne odwzorowanie stroju oraz całego ekwipunku, stanowi kluczowy element.

Historyczne modele broni

Dla miłośników militariów, kolekcjonerów czy też uczestników rekonstrukcji historycznych, repliki karabinów od marki ALEPREZENT to niezastąpiony asortyment, pozwalający poczuć atmosferę dawnych czasów i historycznych epok, dzięki możliwości dotknięcia i posiadania konkretnego modelu broni. Firma stawia na indywidualne podejście do klienta, oferując szeroki wybór produktów, dodatkowo chętnie doradzając przy wyborze idealnego egzemplarza, co sprawia, że ALEPREZENT to miejsce, gdzie pasja do historii przenika się z wysoką jakością replik oraz akcesoriów ekspozycyjnych i innych dodatków.

Opis pełnej oferty: Szczegóły oferty

Informacje dodatkowe

aleprezent.com.pl

aleprezent.com.pl

pytania@aleprezent.com.pl

Godziny pracy:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Inne z tej kategorii:

Wróżka Trzaskoma

WWW

PHU CARUS

Przejdź do oferty