Pomoc i kontakt: {{ contact.company_phone }}

Odwiedź nasz sklep stacjonarny: {{ contact.company_name }}, {{ contact.company_address }} {{ contact.company_zip_code }} {{ contact.company_city }}

Współpraca z architektami?

Z należytą DECOkulturą!

Załóż specjalne konto dla architektów
Obrazek Czerwone Krzesło

Szymon Kryger

Pierwszy kontakt dla architekta, w DECOculture od 2017 roku. Głównym zadaniem Szymona jest przełożenie wizji na konkrety, dzięki dopasowaniu najlepszych elementów wystroju wnętrz z oferty.

Szymon swoje doświadczenie zdobywał w branży fashion, w której nauczył się przede wszystkim, że moda to bezinteresowne piękno, funkcjonalność, a także jakość i jej stosunek do ceny. To doświadczenie, którym będzie dzielił się z klientami DECOculture.

Pierwszy kontakt dla architekta, w DECOculture od 2017 roku. Głównym zadaniem Szymona jest przełożenie wizji na konkrety, dzięki dopasowaniu najlepszych elementów wystroju wnętrz z oferty.

Szymon swoje doświadczenie zdobywał w branży fashion, w której nauczył się przede wszystkim, że moda to bezinteresowne piękno, funkcjonalność, a także jakość i jej stosunek do ceny. To doświadczenie, którym będzie dzielił się z klientami DECOculture.

Czytaj więcej

DECOkultura współpracy.

Każde wnętrze jest tak samo niepowtarzalne jak jego właściciel. Wiemy jak współpracować z architekatami, aby uniknąć stresu i nieporozumień.

Pamiętaj, że nie tylko wyszukamy dla Ciebie dowolny asortyment, ale też możesz liczyć na naszą radę w zakresie doboru mebli i akcesoriów. Nie miej oporu przed poproszeniem nas o pomoc.

Najczęściej
zadawane pytania.

01.

Czy możecie mi pomóc zaplanować wystrój wnętrza na podstawie przesłanego planu i opisu oczekiwań klienta?

Oczywiście, dobierzemy wspólnie styl, kierunek, pokażemy przykładowe kompozycje. Bardzo często pracujemy w ten sposób ku zadowoleniu wielu architektów.

Zwiń
 
 

02.

Czy mogę wysłać do was listę rzeczy, których szukam i mi pomożecie?

 
Zobacz odpowiedź

03.

Mam zdjęcie mebla, który mi się podoba, czy na tej podstawie pomożecie mi znaleźć coś podobnego?

 
Zobacz odpowiedź
 
 

04.

Nie znalazłam na stronie internetowej produktów, które mnie interesują. Czy mogę liczyć na pomoc w sprowadzeniu interesującego mnie asortymentu?

 
Zobacz odpowiedź

05.

Czy możecie mi sporządzić kosztorys potrzebnych artykułów dla klienta?

 
Zobacz odpowiedź
 
Więcej pytań
 

Skontaktuj się z nami.

Przejdź do porównywarki
Sklep internetowy Shoper.pl